Google звинуватили в порушенні патентних прав через «розумні» колонки

8 січня 2020, 17:09

На компанію Google подали до суду в двох федеральних судових системах з вимогою відшкодувати збитки.

Виробник «розумних» колонок Sonos подав до суду на Google, звинувативши техногіганта в порушенні патентних прав при виробництві розумних колонок, повідомляє New York Times.

Йдеться про порушення п'яти патентів, включаючи технологію, яка дозволяє колонкам з'єднуватися і синхронізуватися між собою.

Відео дня

У вівторок, 7 січня, Sonos подав на техно-гіганта в суд в двох федеральних судових системах. Компанія вимагає відшкодування фінансових збитків і заборони на продаж колонок, смартфонів і ноутбуків Google в Сполучених Штатах.

У Sonos стверджують, що попереджали Google про порушення з 2016 року. Перші претензії у Sonos з'явилися після випуску «розумної» колонки Google Home.

«Не дивлячись на наші неодноразові і інтенсивні зусилля протягом останніх кількох років, Google не продемонстрував жодної готовності працювати з нами над взаємовигідним рішенням. У нас не залишилося іншого вибору, крім як судитися», - заявив СЕО компанії Sonos Патрік Спенс.

Також у Sonos є схожі претензії по відношенню до розумних колонкам від Amazon, але в компанії відзначили, що не можуть судитися з двома техно-гігантами відразу.

Представники Google відзначили, що «Розчаровані тим, що Sonos подала ці позови замість того, щоб продовжувати добросовісні переговори». У компанії заявили, що оскаржуватимуть претензії Sonos.

Нагадаємо, що недавно в порушенні патентних прав звинуватили компанію Apple .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X