На Донбасі повністю зупинився захоплений завод Ахметова

11 квітня 2018, 12:24

Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ), який юридично належить групі Метінвест, але перебуває в управлінні компанії Внешторгсервіс олігарха-втікача Сергія Курченка, повністю зупинено після масштабної пожежі, яка сталася 6 квітня в конверторному цеху.

Згідно з повідомленням так званого МНС терористичної організації "ДНР", в результаті пожежі в головному корпусі конверторного цеху ЄМЗ знищено обладнання, а також пульти управління, передає галузевий портал uaprom.

Відео дня

"Для ліквідації даної пожежі від МНС залучалося 11 одиниць техніки та 27 чоловік особового складу. Загиблих і постраждалих немає", - запевнили терористи.

У той же час, за словами очевидців, на ЄМЗ прогорів ківш зі сталлю. Крім того, згоріла одна з двох машин безперервного лиття заготовок (МБЛЗ).

Більш того, внаслідок пожежі довелося перевести на "тихий хід" дві доменні печі №3 і №5, а також зупинити два конвертори, дві МБЛЗ і алгофабріку.


Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ) - металургійне підприємство повного циклу. Входить до холдингу Метінвест. У березні 2017 року група Ріната Ахметова втратила контроль над активами і майном заводу на неконтрольованій території. За даними ЗМІ, ЄМЗ контролюється біглим українським олігархом Сергієм Курченком.

Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ Ріната Ахметова (71,2%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,8%), які спільно керують компанією. Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.

Показати ще новини
Радіо NV
X