На "дочку" російського Сбербанку знайшовся новий покупець

25 червня 2018, 18:50
446
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Парітетбанк спробує купити українську "дочку" Ощадбанку

Білоруський Парітетбанк вдруге подав до Національного банку України (НБУ) пакет документів для придбання української "дочки" російського Сбербанку.

Про це йдеться в повідомленні білоруського банку.

"Рішення про другий тур переговорів було прийнято наглядовою радою банку і є логічним продовженням інвестиційної стратегії розвитку Парітетбанк", - цитується в повідомленні голова правління Парітетбанк Сергій Бєлов.

У банку зазначили, що у них було "достатньо часу, щоб уважно вивчити" вимоги регулятора України і "належним чином" підготуватися до участі в угоді.

"У разі прийняття Національним банком України позитивного рішення ми готові до інтенсивного розвитку на внутрішньому і зовнішніх ринках", - зазначив керівник білоруського банку.

Умови угоди будуть опубліковані в звітності Парітетбанк, якщо НБУ схвалить її.

Раніше в грудні 2017 року Парітетбанк вже подавав пакет документів в Нацбанк для придбання української "дочки" Ощадбанку. Проте 19 березня 2018 року НБУ відмовив Парітетбанку в придбанні 100% акцій через невідповідність заявника вимогам законодавства України.


Парітетбанк входить до групи середніх білоруських банків, займаючи 15-е місце за розміром активів серед 24 діючих білоруських банків. Активи банку на кінець 2017 року склали 365,8 млн білоруських рублів, збільшившись за рік на 2,3%.

Власником 99,83% акцій Паритетбанку є держава в особі Державного комітету майна Білорусі. Паритетбанк є правонаступником банку Поиск, який був створений в січні 1991 року на базі Жилсоцбанка СРСР з ініціативи великих підприємств Мінська. У 2004 році банк був перейменований в Паритетбанк.


Сбербанк (Київ) заснований в 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії. Станом на 1 січня 2018 року по розміру активів фінустанова займала 6-е місце серед 84 банків, що діяли в Україні.

Вибір редакції

Ігри

Вчора, 21:00

article_img
Ще безумніше. Огляд гри Far Cry: New Dawn
Політика

Вчора, 19:08

article_img
Політтехнолог Порошенка Олег Медведєв в інтерв'ю Радіо НВ - відео
Політика

Вчора, 21:01

article_img
НАБУ, САП, Луценко. Хто задіяний у скандалі із незаконним збагаченням Тимошенко

Головне

Країни

Вчора, 11:38

article_img
Прем'єр Іспанії оголосив про дострокові вибори та назвав дату їх проведення
Гаджети

Вчора, 18:18

article_img
Смішні заголовки, український шоу-біз і меми про літературу. Найвеселіші канали в Telegram - вибір редакції
Події

Вчора, 13:52

article_img
Весняне сонце. На вихідних в Україні потеплішає