На "дочку" російського Сбербанку знайшовся новий покупець

25 червня 2018, 18:50

Білоруський Парітетбанк вдруге подав до Національного банку України (НБУ) пакет документів для придбання української "дочки" російського Сбербанку.

Про це йдеться в повідомленні білоруського банку.

"Рішення про другий тур переговорів було прийнято наглядовою радою банку і є логічним продовженням інвестиційної стратегії розвитку Парітетбанк", - цитується в повідомленні голова правління Парітетбанк Сергій Бєлов.

Відео дня

У банку зазначили, що у них було "достатньо часу, щоб уважно вивчити" вимоги регулятора України і "належним чином" підготуватися до участі в угоді.

"У разі прийняття Національним банком України позитивного рішення ми готові до інтенсивного розвитку на внутрішньому і зовнішніх ринках", - зазначив керівник білоруського банку.

Умови угоди будуть опубліковані в звітності Парітетбанк, якщо НБУ схвалить її.

Раніше в грудні 2017 року Парітетбанк вже подавав пакет документів в Нацбанк для придбання української "дочки" Ощадбанку. Проте 19 березня 2018 року НБУ відмовив Парітетбанку в придбанні 100% акцій через невідповідність заявника вимогам законодавства України.


Парітетбанк входить до групи середніх білоруських банків, займаючи 15-е місце за розміром активів серед 24 діючих білоруських банків. Активи банку на кінець 2017 року склали 365,8 млн білоруських рублів, збільшившись за рік на 2,3%.

Власником 99,83% акцій Паритетбанку є держава в особі Державного комітету майна Білорусі. Паритетбанк є правонаступником банку Поиск, який був створений в січні 1991 року на базі Жилсоцбанка СРСР з ініціативи великих підприємств Мінська. У 2004 році банк був перейменований в Паритетбанк.


Сбербанк (Київ) заснований в 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії. Станом на 1 січня 2018 року по розміру активів фінустанова займала 6-е місце серед 84 банків, що діяли в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X