На авіасалоні Фарнборо Антонов домовився про поставки канадського обладнання

18 липня 2016, 17:00
32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна домовилась про комплектуючі

На міжнародному аерокосмічному салоні Фарнборо-2016, що проходив в передмісті Лондона, ДП Антонов представив свої розробки та підписав важливі контракти

Зокрема, 13 липня президент Антонова Олександр Коцюба та президент канадської компанії Esterline CMC Electronics Майкл Потвін підписали контракти з постачання систем та обладнання для літаків сімейства Ан-148, Ан-158, Ан-178 та важких транспортних Ан-124-100 Руслан.

"Звертаючись до української сторони на сьогоднішній події, хочу сказати, що ви маєте велику підтримку від уряду Канади, як і ваші партнери. Підписання цих контрактів - гарна нагода поєднати канадські технології з прекрасними літаками Антонов. Ми готові сприяти вирішенню всіх питань для забезпечення розвитку плідного співробітництва", - зазначила на зустрічі міністр міжнародної торгівлі Канади Крісті Фріланд.

Відповідно до контрактів, Esterline CMC Electronics поставить дубльовані обчислювальні управляючі системи CMA-9000 та багатофункціональні дисплеї для встановлення на 60 серійних літаках різного призначення сімейства Ан-148, Ан-158 та Ан-178.

Крім того, такі ж системи, дисплеї та GPS-датчики будуть встановлені і на семи літаках типу Ан-124-100 Руслан авіакомпанії Авіалінії Антонова.

Нагадаємо, раніше передмісті Лондона стартував міжнародний аерокосмічний салон Фарнборо, на якому представляли нову модель Ан-178, розроблену на українському заводі Антонов.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 14:24

article_img
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського
IT-індустрія

Вчора, 10:00

article_img
Мрія анархіста. Наскільки безпечний Telegram і що з ним можна робити?
Компанії/Ринки

Вчора, 09:22

article_img
Тихі американці. Як найбільш недооцінені топ-менеджери світу забезпечили успіх своїм компаніям

Головне

Країни

Сьогодні, 00:20

article_img
Колумбія оголосила про відкликання дипломатів із Венесуели
Країни

Вчора, 13:51

article_img
Три британські міністри хочуть відкласти Brexit
Компанії/Ринки

Вчора, 09:22

article_img
Тихі американці. Як найбільш недооцінені топ-менеджери світу забезпечили успіх своїм компаніям