На Apple знову подали до суду через крадіжку технологій для Apple Watch

10 січня 2020, 14:55

В кінці минулого року Apple вже звинувачували в крадіжці технології для «розумного годинника».

Американський виробник медичного обладнання Masimo звинуватив Apple у крадіжці технологій моніторингу здоров'я для Apple Watch, пише Bloomberg.

Apple звинувачують в крадіжці технології не інвазивного моніторингу рівня кисню в крові і відстеження частоти серцевих скорочень.

Відео дня

Masimo разом зі своєю дочірньою компанією Cercacor Laboratories подали до суду на Apple, однак технологічна компанія поки ніяк не прокоментувала ситуацію.

У Masimo стверджують, що Apple обговорювала з ними питання співпраці в 2013 році. За твердженням позивачів, таким чином Apple намагалася більше дізнатися про технології Masimo, щоб пізніше впровадити її в свої продукти.

Однак Apple раптово вийшла з переговорів і переманила до свого штату ключових співробітників компанії, серед яких виявився і головний лікар Masimo Майкл O'Райлі. Стверджується, що в O'Райлі був доступ   «до надзвичайно конфіденційної інформації».

Також Apple найняла на роботу директора з технологій Cercacor Марсело Ламего, у якого був необмежений доступ до конфіденційної технічної інформації компанії. Ні Ламего, ні O'Райлі не виступають відповідачами за позовом Masimo.

Нагадаємо, що в кінці грудня 2019 року на Apple вже подавали до суду за звинуваченням у крадіжці технологій для «розумного годинника». Тоді мова йшла про функцію відстеження пульсу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X