МВС відкрило справу проти протеже Коломойського на чолі Укртранснафти

18 серпня 2015, 23:04
Міністерство внутрішніх справ України завело справу щодо екс-голови Укртранснафти Олександра Лазорка

Про це у своєму фейсбуці повідомив нардеп БПП, колишній журналіст-розслідувальник Сергій Лещенко.

За інформацією нардепа, у кінці 2013 року Укртранснафта уклала договір про страхування на суму 81,1 млн грн, а наприкінці 2014 - на суму понад 80 млн грн. За законом розмір страхування не може перевищувати 1,5% від розміру чистого прибутку, отриманого за попередній звітний рік. У 2013 році компанія заробила 142,61 млн грн, а отже повинна була витратити на страхування не більше 2,14 млн грн. У 2014 прибуток склав 312,82 млн грн, тому могла заплатити страховикам не більше 4,69 млн грн.

Відео дня

Депутат пояснив, що на його думку, за два роки компанія необґрунтовано переплатила 143,2 млн грн.

Нагадаємо, наглядову раду Укртранснафти на зборах 22 квітня призначила новим тимчасово виконуючим обов'язки голови Романа Сидорака.

Екс-главі Укртранснафти Олександру Лазорко доручили передати, а Сидораку прийняти до 15 годин 23 квітня документи, майно та інформацію компанії.

Також на засіданні відсторонили від здійснення повноважень членів правління Укртранснафти Наталії Парахоняк та Володимира Козоріна з 22 квітня по 10 серпня.

За рішенням наглядової ради, особами, які будуть тимчасово здійснювати повноваження членів правління Укртранснафти, стали Антон Мішина та Ігор Кость.

Нагадаємо, 8 квітня, наглядова рада Укртранснафти призначила Сукала в.о. керівника Укртранснафти строком на чотири місяці.

Показати ще новини
Радіо NV
X