МВС проміняло вертольоти Мотор Січі на французькі - ЗМІ

26 липня 2018, 20:26

Міністерство внутрішніх справ відмовилося купувати вертольоти у одного з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки - української компанії Мотор Січ, підписавши контракт на поставку 55 вертольотів з Францією.

Про це йдеться в листі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на адресу депутата Верховної Ради, власника Мотор Січі В'ячеслава Богуслаєва, копію якого має у своєму розпорядженні Українськi Новини.

Відео дня

Відзначається, що французька авіакомпанія запропонувала для України вертольоти, які мають тактико-технічні та експлуатаційні характеристики, що відповідають актуальним потребам Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної гвардії і Державної служби з надзвичайних ситуацій у виконанні поставлених завдань.

"Вертольоти Мотор Січі на сьогоднішній день не відповідають відомчим тактико-технічним і експлуатаційним вимогам і потребують значних обсягах фінансування для проведення їх модернізації. Вертольоти Мі-8МСБ-В за своїми характеристиками поступаються вертольотам Н 225 французького виробництва", - йдеться в листі Авакова.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів і французька компанія Airbus Helicopters підписали контракт на поставку 55 вертольотів для Міністерства внутрішніх справ.

За даними МВС, загальна сума угоди становить 551 млн, кошти будуть надані під 4,25% річних від Державного казначейства Франції і консорціуму французьких банків, всі вертольоти будуть поставлені протягом 3,5 років.

За угодою в Україну надійдуть 21 вертоліт Н225, 10 вертольотів Н145 і 24 вертольоти Н125.


Мотор Січ - один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу. 17,3% акцій підприємства належить компанії АТ Business House Helena (Панама). У 2017 році Мотор Січ збільшила прибуток на 52% (1,1 млрд грн) - до 3,1 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X