Motorola розробила смартфон з самовідновлювальним екраном

17 серпня 2017, 11:07
Американська компанія-виробник мобільних пристроїв Motorola отримала патент на смартфон з самовідновлювальним після ушкоджень екраном

Про це повідомляє SlashGear .

Відзначається, що в основі розробленого Motorola самовідновлювального скла лежать прозорий пластик і склоподібні полімери.

Видання пише, що новий пристрій, де буде використовуватися нове скло, зможе сам виявляти і встановлювати характер пошкодження екрану смартфона.

Відео дня

За рахунок тепла гаджета буде проводиться відновлення скла екрану. У разі тріщини або деформації скло розплавиться і відновить первинну форму.

На час такого ремонту пристрій (смартфон або планшет) буде заблоковано. Відзначається, що сам користувач також зможе запускати процес відновлення і ремонту екрану при наявності відколів і тріщин.

Як заявили представники Motorola, нове скло дасть можливість власникам гаджетів усувати тільки деякі дефекти. Відремонтувати повністю розбите скло буде не можливо.

Нагадаємо, що у жовтні 2014 року Lenovo закрила угоду з придбання у Google бізнесу з виробництва смартфонів Motorola Mobility за $2,9 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X