Мотор Січ зібрався почати виробництво нового легкого вертольота - ЗМІ

29 березня 2018, 19:33

Один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки Мотор Січ планує почати виробництво нового легкого цивільного вертольота МСД-2 Надія дальністю польоту 1 тис. км.

Про це повідомило керівництво підприємства, передає Інтерфакс-Україна.

"У першій половині року плануємо завершити розпочату у минулому році сертифікацію нового МСД-2 Надія", - сказав співрозмовник.

Відео дня

Він також зазначив, що вертоліт планують сертифікувати, в першу чергу, у Державіаслужбі України.

Також співрозмовник агентства заявив, що вже зібрано і піднято у повітря дослідний зразок МСД-2 Надія. Згідно з попередніми планами, серійне виробництво нової машини може бути розгорнуто вже у 2018 році.

"В даний час розпочато презентацію нової вертолітної техніки потенційним замовникам", - розповів він.


МСД-2 Надія - це цивільна версія легкого вертольота на 7 пасажирів дальністю польоту 1 тис. км. Вертоліт оснащений турбовальнихм газотурбінним двигуном четвертого покоління МС-450 потужністю 450 к.с. Також можлива модифікація машини для потреб силових структур, включаючи ДСНС, і санітарної авіації.


Нагадаємо, що у 2015 році Мотор Січ розпочав поставки ЗСУ і силовим структурам у рамках держоборонзамовлення (ДОЗ) ремоторизованих на замовлення Міністерства оборони багатоцільових Мі-8МСБ і Мі-2МСБ різних модифікацій.


Мотор Січ - один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію у більш ніж 100 країн світу. 17,3% акцій підприємства належить компанії АТ Business House Helena (Панама).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X