Мотор Січ заявила про втрату контролю над машзаводом на Донбасі

10 січня 2018, 17:44

Один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки компанія Мотор Січ (Запоріжжя) заявила про втрату контролю над своїм підрозділом Сніжнянський машинобудівний завод (СМЗ) на неконтрольованій території Донецької області.

Про це йдеться у повідомленні для акціонерів Мотор Січі, передає Інтерфакс-Україна.

У компанії додали, що у зв'язку з цим рада директорів товариства звернувся до відповідних державних органів з повідомленням про тимчасову втрату контролю. Зараз органи акціонерного товариства вживаються заходи щодо забезпечення збереження активів даного підприємства.

Відео дня

В Мотор Січі агентству додали, що втрата контролю над активами СМЗ ніяким чином не відіб'ється на кооперації і виробничих планах підприємства.

"З огляду на те, що СМЗ з 2014 року перебуває на тимчасово неконтрольованій території, ще раніше нами було розпочато роботу по організації виробництва продукції, що випускається СМЗ продукції на потужностях Мотор Січі. На сьогоднішні ця задача вирішена", - розповів співрозмовник агентства.


Мотор Січ - один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію у більш ніж 100 країн світу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X