Мотор Січ стала лідером із торгівлі акціями на одній з фондових бірж

18 травня 2018, 14:40

Пайові цінні папери одного з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки - компанії Мотор Січі очолили рейтинг найбільш популярних акцій на фондовій біржі ПФТС в січні-квітні.

Про це повідомили в ПФТС, передають Українські Новини.

Друге місце в рейтингу пайових цінних паперів зайняли акції держпідприємства Центренерго.

Також найпопулярнішими на торгах корпоративними облігаціями у січні-квітні були облігації ТАСкомбанк (серія F).

Відео дня

Нагадаємо, що 21 березня на Українській біржі відбувся аукціон з продажу акцій компанії Мотор Січ. Тоді було продано майже 5 тис. акції запорізького підприємства.

Крім того, 26 березня акції Мотор Січ продали з аукціону за рекордною ціною.

Додамо, що 23 квітня, Служба безпеки України провела обшуки в Мотор Січі. За даними СБУ, іноземні власники компанії здійснювали непряму концентрацію контрольного пакета акцій Мотор Січі, оформленого на шість офшорних компаній і фізична особа.

Правоохоронці заявляли, що контрольним пакетом Мотор Січі заволоділи іноземці, щоб перенести виробництво, передати технології і послабити Україну. У зв'язку з цим, торгівлю акціями Мотор Січі зупинила Українська біржа і ПФТС.

Крім того, 16 травня Білорусь порушила кримінальну справу проти керівництва Мотор Січі.


Мотор Січ - один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу. 17,3% акцій підприємства належить компанії АТ Business House Helena (Панама). У 2017 році Мотор Січ збільшила прибуток на 52% (1,1 млрд грн) - до 3,1 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X