Моршинська виходить на європейський ринок

17 березня 2017, 15:28
1882
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: ivengo.com.ua

Моршинська отримала Європейську сертифікацію

2 березня 2017 року Моршинський завод мінеральних вод Оскар отримав сертифікат відповідності на процес виробництва і продукцію від центру сертифікації BALTSERT (Даугавпілс, Латвія)

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Як зазначається, тепер завод Оскар, який входить до складу групи компаній IDS Borjomi Ukraine, став одним з небагатьох українських виробників, чия продукція відповідає європейським стандартам якості і може поставлятися у будь-яку з країн Європейського Союзу.

"Отримання сертифікату відповідності від BALTSERT — дуже складна процедура, пов'язана з дотриманням високих європейських стандартів якості продукції та її виробництва. Крім того, вітчизняна система оцінки параметрів води, яка повинна належати до категорії Natural Mineral Waters (NMW), дещо відрізняється від європейської і світової. Але Моршинська з успіхом пройшла європейську процедуру визнання в категорії природних мінеральних вод, і тепер її досконалий смак зможуть оцінити споживачі країн Західної Європи", - цитують слова менеджера з якості IDS Borjomi Ukraine Оксани Бамбури.


IDS Borjomi Ukraine - компанія, що об'єднує національних виробників. Компанія входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International. IDS Borjomi Ukraine пропонує споживачеві мінеральні та питні води під брендами Миргородська, Моршинська, Трускавецька, Аляска та ін, а також є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води Боржомі в Україні.

Центр сертифікації BALTSERT входить в Латвійську систему сертифікації та інспекції, яка визнана Європейською кооперацією акредитації (ЕА). Сертифікати, видані центром сертифікації BALTSERT, визнаються на міжнародному рівні. Центр сертифікації є нотифицированной інституцією Європейської Комісії (номер нотифікації - 1529).

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 11:39

article_img
Джокер, офіцерська кісточка та інші офіційні особи. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення
Політика

Сьогодні, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"

Головне

Країни

Вчора, 22:23

article_img
У США через слизьку дорогу зіткнулися 47 автомобілів, є потерпілі
Євробачення

Сьогодні, 09:20

article_img
KAZKA в зоні ризику. Відео всіх виступів і думки журі у другому півфіналі нацвідбору на Євробачення 2019
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення