Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Молочний альянс відправив українське масло в Нідерланди

15 грудня 2016, 13:47
428
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Група компаній Молочний Альянс відправила першу партію вершкового масла в Нідерланди

Група компаній Молочний Альянс здійснила першу поставку вершкового масла 82,5% жирності в обсязі 140 тонн в Нідерланди

Про це компанія повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"Продукцію виробив Золотоніський маслоробний комбінат. Високу якість нашого вершкового масла підтвердили відповідні експертизи", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що перед експортом продукція пройшла ретельну перевірку: компанією SGS був здійснений відбір проб, всі зразки були також досліджені в сертифікованої української лабораторії - Випробувальному центрі державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Крім того, компанія відзначає, що вже отримала наступне замовлення. У січні 2017-го Молочний альянс поставить в Нідерланди ще 200 тонн вершкового масла.

Нагадаємо, що в квітні 2016-го Молочний альянс першим серед українських компаній поставив тверді сири, молоко і масло в Болгарію після отримання дозволу українськими компаніями на постачання в ЄС. В серпні 2016 року було здійснено постачання сухого молока до Польщі.


Молочний Альянс об'єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, збутові підприємства Еталонмолпродукт і торговий дім Еталон. Підприємства виробляють молочну продукцію під ТМ ПирятинЪ, Славія, Яготинське і Яготинське для дітей, Здорово!, Злато край.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися