Молочний альянс має намір поставляти сир в ОАЕ і Африку

27 травня 2016, 08:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Група компаній Молочний альянс заявила про намір поставляти сири в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) і Північну Африку, передає Інтерфакс-Україна

"Сири ми хочемо поставляти в Об'єднані Арабські Емірати. У квітні поставили невеликі пробні партії... Сухі молочні продукти ми поставляли туди як сировину, на них сертифікація "халяль" не потрібна. Зараз ми отримали "халяль" на кисломолочну продукцію, сири, – те, що є кінцевим продуктом споживання", – заявив голова наглядової ради групи Сергій Вовченко.

Відео дня

У планах Молочного альянсу також спробувати поставляти сир в Північну Африку, зокрема в Алжир. На цей ринок вже експортують масло та сухі продукти.

У квітні група експортувала молочну продукцію болгарському партнеру. Вовченко додав, що постачання були в Австрію, а також пробна партія поїхала в Німеччину.

"Туди пішли фасовані сири, масло Славія, молоко пастеризоване", – повідомив голова наглядової ради, зазначивши, що поставляти кисломолочну продукцію за межі України група не планує.

За словами Вовченко, минулого року вони відправили в Японії 9 контейнерів контейнерів сухої сироватки по 20 т кожен, але постійних поставок туди немає.

"В Китай ми відправили 300 т сухої сироватки, і на цей рік плануємо поставити 1,5 тис. т. В Японії поки не знаю, не можемо знайти спільну мову в питанні лабораторного контролю параметрів", – додав він.


Холдинг Молочний Альянс – це група компаній, що об'єднує в собі підприємства з переробки молока і популярні молочні та сирні бренди. Група об'єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, збутові підприємства Еталонмолпродукт і торговий дім Еталон. Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ ПирятинЪ, Славія, Яготинське і Яготинське для дітей, Здорово!, Злато край.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X