Молочний альянс має намір поставляти сир в ОАЕ і Африку

27 травня 2016, 08:47
43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: pixabay

Група має намір поставляти сир в ОАЕ і Алжир

Група компаній Молочний альянс заявила про намір поставляти сири в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) і Північну Африку, передає Інтерфакс-Україна

"Сири ми хочемо поставляти в Об'єднані Арабські Емірати. У квітні поставили невеликі пробні партії... Сухі молочні продукти ми поставляли туди як сировину, на них сертифікація "халяль" не потрібна. Зараз ми отримали "халяль" на кисломолочну продукцію, сири, – те, що є кінцевим продуктом споживання", – заявив голова наглядової ради групи Сергій Вовченко.

У планах Молочного альянсу також спробувати поставляти сир в Північну Африку, зокрема в Алжир. На цей ринок вже експортують масло та сухі продукти.

У квітні група експортувала молочну продукцію болгарському партнеру. Вовченко додав, що постачання були в Австрію, а також пробна партія поїхала в Німеччину.

"Туди пішли фасовані сири, масло Славія, молоко пастеризоване", – повідомив голова наглядової ради, зазначивши, що поставляти кисломолочну продукцію за межі України група не планує.

За словами Вовченко, минулого року вони відправили в Японії 9 контейнерів контейнерів сухої сироватки по 20 т кожен, але постійних поставок туди немає.

"В Китай ми відправили 300 т сухої сироватки, і на цей рік плануємо поставити 1,5 тис. т. В Японії поки не знаю, не можемо знайти спільну мову в питанні лабораторного контролю параметрів", – додав він.


Холдинг Молочний Альянс – це група компаній, що об'єднує в собі підприємства з переробки молока і популярні молочні та сирні бренди. Група об'єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, збутові підприємства Еталонмолпродукт і торговий дім Еталон. Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ ПирятинЪ, Славія, Яготинське і Яготинське для дітей, Здорово!, Злато край.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Політика

Вчора, 20:53

article_img
Під звук молитов і обіцянок. Як проходило висування Тимошенко в президенти – репортаж
Економіка

Сьогодні, 13:50

article_img
Нав'язане рекламою. Україна відмовилася від більшості радянських ГОСТів
Події

Сьогодні, 09:27

article_img
Реєстрація або гроші. КМДА може компенсувати частину витрат на дитячий садок

Головне

Бокс

Сьогодні, 00:58

article_img
Промоутер розповів, в якому випадку Усик битиметься з Джошуа
Економіка

Вчора, 18:18

article_img
Україна випала з топ-50 інноваційних економік світу за версією Bloomberg
Події

Сьогодні, 13:22

article_img
МОЗ розгляне питання про оголошення епідемії кору в Україні - Супрун