Молдова не буде продовжувати торгові обмеження проти України

12 липня 2016, 16:20
Міністр економіки Молдови Октавіан Калмик заявив, що торгові обмеження проти України, а також підвищені мита на імпорт будуть діяти до кінця цього року, але далі продовжувати не будуть, повідомляє УНІАН

Обмеження стосуються поставок м'ясної і молочної продукції.

"Товарообіг між Україною та Молдовою знизився в рази. Зокрема, наш експорт впав до $40 млн. У той же час, наш імпорт з України – в межах $600 млн. Незважаючи на це, Молдова ввела обмеження в торгівлі, які були тимчасові. Ми домовилися на минулій зустрічі, що цей захід буде діяти до кінця року і не буде продовжено в подальшому ", – сказав він.

Відео дня

Крім того, за словами міністра, Молдова виступає за гармонійний розвиток економічних відносин з Україною і налаштована усувати бар'єри у взаємній торгівлі.

Нагадаємо, що 27 квітня молдовський уряд прийняв постанову, яка обмежує постачання української м'ясо-молочної продукції.

У свою чергу в МЕРТ заявили, що введені Молдовою квоти і мита на імпорт м'ясо-молочної продукції з України порушують норми Світової організації торгівлі і угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

Показати ще новини
Радіо NV
X