Міжнародний онлайн-сервіс скасував комісію за грошові перекази в Україну

10 липня 2018, 12:44

Міжнародний онлайн-сервіс TransferGo оголосив про запуск безкоштовних грошових переказів в Україну.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

"Ця ініціатива дозволяє відправляти гроші з Європи абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Кошти зараховуються на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів.

Згідно з даними TransferGo, в першому кварталі 2018 року українські громадяни в країнах Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій в Україну на суму понад €8 млн.

"Ми очікуємо, що протягом наступних семи років ринок цифрових грошових переказів у світі зросте в 5 разів", - зазначив Даумантас Двілінскас, генеральний директор компанії TransferGo.


TransferGo - онлайн сервіс міжнародних грошових переказів в режимі реального часу. Компанія TransferGo була заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві.

Користувачі сервісу можуть перераховувати, використовуючи модель аккаунт-аккаунт і принцип local-in, local-out, який означає, що переклади здійснюються з карти на карту, але при цьому кошти не зобов'язані залишати країну відправника.

В Україні TransferGo працює з початку 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X