Міжнародне агентство почало оцінювати вартість газу в Україні

22 жовтня 2018, 13:56

Міжнародне агентство Argus Media (Лондон), що спеціалізується на цінових і статистичних даних у сфері енергетики і товарно-сировинних ресурсів, запустило оцінку цін на природний газ в Україні.

Про це йдеться в прес-релізі агентства.

Це пов'язано з тим, що газовий ринок України стає все більш значущим для європейської енергетичної системи і більш привабливим для торгівлі ресурсом. Так, з 2015 року на внутрішньому ринку активно збільшується кількість міжнародних торгових компаній, а також вітчизняних виробників газу, трейдерів і споживачів.

Відео дня

"Наша увага до України пов'язана з її зростаючим значенням і швидким розвитком", - зазначив виконавчий директор Argus Едріан Бінкс.

Публікація оцінки цін на газ на внутрішньому ринку України ґрунтується на аналітичних матеріалах, підготовлених співробітниками в Києві і Лондоні. Інформація дозволяє порівнювати українські ціни з загальноприйнятими цінами в Європі.


Argus Media заснована в 1970 році, публікує оцінку цін і аналіз міжнародних енергетичних та інших товарних ринків, надає консалтингові послуги.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Лондоні, також є 21 офіс в найбільших країнах, послуги надаються в 140 країнах. У штаті агентства близько 950 співробітників. Одним з акціонерів компанії є великий інвестиційний фонд General Atlantic.

Київський офіс Argus відкрився в 2008 році, він здійснює публікацію цін, новин і аналітики щодо моторного палива (бензину) і LPG (автогазу).

Показати ще новини
Радіо NV
X