Міжнародна компанія Bunge вклала $280 млн в Миколаївський морпорт

15 червня 2016, 14:28
Транснаціональна компанія Bunge проінвестувала будівництво виробничо-перевантажувального комплексу в Миколаївському морському порту, передає Інтерфакс-Україна

В комплекс входять завод з виробництва рослинної олії, термінал з перевалки масла і розширені потужності зернового терміналу.

Проект оцінюють, як одну з найбільших американських інвестицій в агросектор економіки України. Bunge вклала в будівництво $280 млн.

Відео дня

З початком роботи комплексу обсяг експорту української продукції і перевалки вантажів у порту зросте на 1 млн т. Потужність заводу дозволить щорічно переробляти 790 тис. т насіння олійних культур.

У 2011 році компанія побудувала в цьому порту перевалочний термінал, який розширив зернові експортні потужності України на 3 млн тонн на рік.

"Сукупна вартість обох проектів становить $280 млн і ми продовжимо інвестувати не тільки в розвиток інфраструктури та експортних потужностей українських портів, але і в український АПК в цілому", повідомив керуючий директор "Бунге Україна" Дмитро Горшунов.


Bunge працює в сфері агробізнесу та продуктів харчування. Компанія спеціалізується на закупівлі, продажі, зберіганні олійних і зернових культур. Також займається переробкою олійних, виробництвом цукру і етанолу з цукрової тростини, переробкою пшениці, кукурудзи і рису для виготовлення інгредієнтів, що використовуються компаніями-виробниками продуктів харчування; продає добрива в Південній Америці.

В Україні Bunge володіє Дніпропетровським олійноекстракційним заводом (випускає рафіновану соняшникову олію під ТМ Олейна, Розумниця) і дочірнім підприємством з іноземною інвестицією Сантрейд (Київ) з елеваторами у низці регіонів України. Крім трейдингу зерном та олією, компанія також здійснює торгівлю засобами захисту рослин, насіннєвим матеріалом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X