Міжнародна компанія Bunge вклала $280 млн в Миколаївський морпорт

15 червня 2016, 14:28
366
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В Україні Bunge володіє заводом, який випускає олію під торговими марками Олейна і Розумниця

Транснаціональна компанія Bunge проінвестувала будівництво виробничо-перевантажувального комплексу в Миколаївському морському порту, передає Інтерфакс-Україна

В комплекс входять завод з виробництва рослинної олії, термінал з перевалки масла і розширені потужності зернового терміналу.

Проект оцінюють, як одну з найбільших американських інвестицій в агросектор економіки України. Bunge вклала в будівництво $280 млн.

З початком роботи комплексу обсяг експорту української продукції і перевалки вантажів у порту зросте на 1 млн т. Потужність заводу дозволить щорічно переробляти 790 тис. т насіння олійних культур.

У 2011 році компанія побудувала в цьому порту перевалочний термінал, який розширив зернові експортні потужності України на 3 млн тонн на рік.

"Сукупна вартість обох проектів становить $280 млн і ми продовжимо інвестувати не тільки в розвиток інфраструктури та експортних потужностей українських портів, але і в український АПК в цілому", повідомив керуючий директор "Бунге Україна" Дмитро Горшунов.


Bunge працює в сфері агробізнесу та продуктів харчування. Компанія спеціалізується на закупівлі, продажі, зберіганні олійних і зернових культур. Також займається переробкою олійних, виробництвом цукру і етанолу з цукрової тростини, переробкою пшениці, кукурудзи і рису для виготовлення інгредієнтів, що використовуються компаніями-виробниками продуктів харчування; продає добрива в Південній Америці.

В Україні Bunge володіє Дніпропетровським олійноекстракційним заводом (випускає рафіновану соняшникову олію під ТМ Олейна, Розумниця) і дочірнім підприємством з іноземною інвестицією Сантрейд (Київ) з елеваторами у низці регіонів України. Крім трейдингу зерном та олією, компанія також здійснює торгівлю засобами захисту рослин, насіннєвим матеріалом.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 21:29

article_img
Свої чужаки. Як СРСР знищував багатотисячну шведську громаду в Україні
Люди

Сьогодні, 19:20

article_img
Мені не 80, щоб я гарно зберіглася. Ольга Сумська про вік, забобони і прабабусю, в яку закохався Нестор Махно
Країни

Сьогодні, 19:15

article_img
Новий ЮКОС? У Росії заарештували великого американського інвестора

Головне

Геополітика

Сьогодні, 04:35

article_img
Депутатів Європарламенту не пустили до Венесуели, їм приписали планування змови
Події

Сьогодні, 12:38

article_img
Напади на культові споруди УПЦ МП координує ФСБ РФ - Грицак
Події

Сьогодні, 14:18

article_img
Зима у Києві побила 139-річний температурний рекорд