Міжнародна фінансова корпорація інвестує $15 млн в український бізнес

20 липня 2017, 14:58
Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку, інвестує $15 млн в фонд прямих інвестицій для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк на своїй Facebook-сторінці.

Як уточнили в IFC, мова йде про Фонд зростання країн, що розвиваються III (EEGF III)

Цільовий розмір фонду становить - $150 млн. Він буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкого виробництва і агробізнесу. Інвестиції IFC допоможуть стимулювати додатковий приватний капітал для регіону, А також продемонструвати привабливі інвестиційні можливості України в секторах, орієнтованих на експорт.

Відео дня

Іншими співінвесторами в фонді є Європейський банк реконструкції і розвитку, Німецький банк розвитку і Голландський банк розвитку і Західний підприємницький фонд NIS, який фінансується урядом США. Очікується, що фонд інвестує в 10-15 компаній з розміром транзакцій від $5 до $20 млн.

Нагадаємо, українська економіка може розраховувати на приплив інвестицій на рівні минулого року. Інвестор не зацікавлений в країні, в якій не відбулися реформи, а олігархи - не те, чого потребує країна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X