57 країн світу. Після конференції СОТ розпочнуться послаблення торгових обмежень для українських товарів — Зеленський

12 червня, 23:37
12 червня розпочалася міністерська конференція членів Світової організації торгівлі (СОТ) (Фото:REUTERS/Denis Balibouse)

12 червня розпочалася міністерська конференція членів Світової організації торгівлі (СОТ) (Фото:REUTERS/Denis Balibouse)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що після конференції міністрів країн Світової організації торгівлі (СОТ) для українських товарів буде скасовано ще більше мит.

Глава держави зазначив, що рішення після зустрічі 57 країн світу очікуються, зокрема, від чотирьох держав.

"За результатами цієї міжурядової конференції дізнаємося, зокрема, і про терміни прийняття рішення про торгові послаблення для України ще від Швейцарії, Норвегії, Ліхтенштейну, Ісландії", - заявив президент.

Відео дня

Зеленський нагадав, що мито на українські товари вже скасували США, Євросоюз та Канада.

"Вже скасовано мито у торгівлі з Європейським Союзом. Сполучені Штати Америки вже використовують безмитний режим для української сталі. Канада скасувала мита. Такий же режим запрацює найближчим часом із Великою Британією. Очікуємо на лібералізацію торгівлі від Австралії", - заявив Зеленський.

19 травня Європарламент підтримав призупинення всіх імпортних мит із України.

На початку травня Україна та Велика Британія підписали угоду про скасування ввізного мита та товарних квот у двосторонній торгівлі, яка діятиме мінімум рік.

28 травня президент США Джо Байден затвердив скасування мит на імпорт сталі з України терміном на один рік. Йдеться про 25% мито на українську сталь, яке було введено у 2018 році, коли президентом був Дональд Трамп.

https://www.youtube.com/watch?v=eiXvUO_OeT8

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X