Митниця заборонила ввезення майже 1200 світових брендів в Україну

30 травня 2017, 17:57

Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами 1146 міжнародних компаній, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах. Це відбувається на підставі переліку об'єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру, пише OpenDataBot.

"Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах піднімуться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти "в підпілля", або скорочувати асортимент і зазнавати збитків. Буде рости чорний ринок, і, відповідно, корупція", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У список торгових марок, підлягають забороні на ввезення увійшли: Adidas, Always, Amway, Apple, Ariston, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, levi's, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi і багато інших відомих торгових марок.

Раніше повідомлялося, що посилки з пристроями марок Meizu і Xiaomi почали зупиняти при проходженні української митниці, за заявою правовласника.

Показати ще новини
Радіо NV
X