Фонд держмайна спробує продати Мишковицький спиртзавод втретє

9 червня 2021, 19:24

Мишковицький спиртзавод втретє виставлять на аукціон. Стартова ціна об'єкта — 7,3 млн грн.

Фонд держмайна 6 липня знову проведе аукціон онлайн-аукціон з приватизації майна Мишковицього спиртзаводу. Про це повідомляє пресслужба ФДМ.

Стартова ціна активу складе 7,3 млн грн.

Відео дня

Завод розташований в двох локаціях на Тернопільщині: селі Мишковичі і селищі Дружба.

До складу об'єкта приватизації входять будівлі та споруди загальною площею 12 318,5 м², серед яких: адміністративний корпус, виробничі корпуси, спиртосховища, склади, майстерні, градирня, бардосховище тощо. Має основне технологічне обладнання, знаходиться в задовільному стані, а також необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація та під'їзні шляхи.

Прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 5 липня 2021 року.

Це вже третя спроба ФДМ продати Мишковицький спиртзавод. У грудні минулого року його купила за 12,88 млн грн компанія ТОВ Золотники-Агро засновника і співвласника агрохолдингу Кернел Андрія Веревського. Однак переможець аукціону не здійснив оплату за актив і підприємство виставили на торги повторно. У березні ФДМ продав цей же спиртзавод за 181 млн грн.

Мишковицький спиртзавод не єдиний, який виставили на аукціон втретє. Раніше ФДМ знову виставив на продаж Вишняківський спиртзавод в Полтавській області.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X