Світові ціни на нафту впали через побоювання перед діями США

2 червня 2017, 13:56
Світові ціни на нафту підсилили падіння на торгах в п'ятницю, 2 червня, завершуючи тиждень різким падінням через побоювання нарощування поставок нафти на світовий ринок американськими виробниками, передає Інтерфакс-Україна

Так, вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:15 за Києвом опустилася на $ 1,5 (2,96%) - до $49,13 за барель.

Протягом сесії ціна Brent опускалася нижче $49 за барель, що відзначено вперше з 10 травня 2017 року.

Відео дня

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $1,49 (3,08%) - до $ 46,87 за барель.

З початку цього тижня падіння цін Brent і WTI становить близько 5%.

Негативну реакцію трейдерів викликали опубліковані напередодні дані про збільшення видобутку нафти в США до максимального рівня з серпня 2015 року, пише MarketWatch.

Як повідомило міністерство енергетики США, видобуток нафти в країні зросла минулого тижня на 22 тис. Барелів на добу (б/д) - до 9,34 млн б/д. Аналітики Rystad Energy очікують збільшення видобутку нафти в США до 10 млн б/д до кінця поточного року.

"Побоювання, пов'язані з надлишковими поставками нафти на ринок, дуже сильні", - говорить аналітик по сировинному сектору Commonwealth Bank of Australia Вівек Дар.

Показати ще новини
Радіо NV
X