Мінус 10%. Депутати зробили крок до здешевлення електрокарів

25 листопада 2015, 12:22
Верховна Рада України звільнила електромобілі від імпортного мита

Відповідний законопроект про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо скасування ввізного мита на електромобілі №1674 підтримали 233 народних депутата, передає Ліга.Бізнес.

Відео дня

Заначається, що законопроектом передбачається створити передумови для зменшення вартості та популяризації електромобілів в Україні.

За словами голови парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, після доопрацювання у документі залишили лише положення, які стосуються скасування сплати митного тарифу транспортних засобів з електричними двигунами.

У той же час депутати не змогли до 1 січня 2020 року звільнити електромобілі від сплати ПДВ операції з ввезення електромобілів на митну територію України. Законопроект №1912 року в результаті відправили на доопрацювання.

Сьогодні ввізне мито на електромобіль становить 10%. Також, за словами гендиректора Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олега Назаренка, на повну вартість електрокара накладається ще й ПДВ у розмірі 20%.

Нагадаємо, у травні парламент України ухвалив за основу проект закону, що скасовує мито на ввезення в країну електромобілів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X