Мінськ і Київ домовилися про співпрацю в ядерній енергетиці

25 вересня 2017, 15:02
Білорусь і Україна домовилися про налагодження взаємодії в сфері ядерної енергетики

Про це повідомляє прес-служба Біленерго.

Домовленість досягнута за підсумками засідання білорусько-української робочої групи зі співробітництва в паливно-енергетичній сфері республіканського унітарного підприємства електроенергетики (РУП) Гомельенерго.

Відео дня

Крім того, сторони домовилися про надання аварійної допомоги в умовах роботи між енергосистемами двох країн.

Білоруську делегацію очолив заступник міністра енергетики Вадим Закревський, українську - заступниця міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

Нагадаємо, в минулому році харківський завод Турбоатом і американська енергетична компанія Holtec домовилися про спільне виробництво турбін для атомних електростанцій.

Раніше повідомлялося про те, що Китай готовий брати участь в будівництві потужностей з виробництва ядерного палива в Україні.

Також, американська ядерна компанія Westinghouse постачає ядерне паливо на деякі атомні електростанції України. Крім цього, ведуться переговори про постачання ядерного палива одночасно на всі атомні електростанції України.

Додамо, що в кінці серпня Фонд державного майна України продав 33,3% акцій в спільному з Росією і Казахстаном підприємстві з виробництва ядерного палива (СП УКРТВС) на відкритому аукціоні в 51,9 рази вище за стартову ціну.

Показати ще новини
Радіо NV
X