Мінрегіон зібрався заборонити будівництво парковок всередині житлових кварталів

3 квітня 2018, 17:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністерство регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства України планує затвердити нові державні будівельні норми (ДБН), що забороняють облаштування парковок для автомобілів всередині нових житлових кварталів.

Про це заступник міністра регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй Facebook- сторінці.

За його словами, документ рекомендує розміщувати гаражі та парковки на периферії житлових районів і міжмагістральних територіях, а також у віддалених від ігрових майданчиків і зон відпочинку місцях житлової забудови. Він також зазначив, що це можуть бути наземні, підземні та комбіновані автоматизовані або звичайні гаражі, а у історичних і центральних районах міста - виключно підземні гаражі.

Відео дня

Парцхаладзе відзначив, що проект нових державних будівельних норм Планування і забудова територій, розроблений на заміну Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень, буде затверджений найближчим часом.

Нагадаємо, у кінці березня президент України Петро Порошенко підписав закон, який встановлює нові правила паркування транспортних засобів і стягнення штрафів за їх порушення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X