Міністр інфраструктури озвучив ринкову вартість Укрзалізниці без Криму та зони АТО

2 вересня 2015, 14:27
Аудиторська і консалтингова компанія Deloitte оцінила активи Укрзалізниці в 245 млрд грн без урахування анексованого Криму та зони проведення АТО

"Якщо взяти відновну вартість, то це буде 1,2 трлн грн. Але враховуючи те, що інфраструктура зношена, з 1,2 трлн грн ми спустилися до 245 млрд грн. Цю оцінку підтвердили працівники Фонду держмайна", - цитує міністра інфраструктури Андрій Пивоварського Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, майно, що не увійшло в оцінку, буде дооцінене після звільнення територій проведення АТО і повернення Криму.

Президент Петро Порошенко 15 березня підписав закон Про особливості створення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування. Таким чином була створена необхідна законодавча основа для реформування залізниць.

На основі Укралізниці буде створено ПАТ Українська залізниця, 100% акцій якого закріплюються в держвласності.

До переліку підприємств, на базі яких утворюється ПАТ, увійде шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні держпідприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, низка проектно-конструкторсько-технологічних бюро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X