У Мінцифри запропонували додати Українському фонду стартапів гранти для креативних індустрій

19 листопада 2020, 19:51

Глава Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров запропонував видавати гранти представникам креативних індустрій через Український фонд стартапів.

Міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров запропонував надавати гранти на стартапи та продукти пов'язані з креативної індустрією через Український фонд стартапів.

Відео дня

Як повідомляє Укрінформ, про це він заявив під час IV Міжнародного форуму Креативна Україна.

«У нас при Міністерстві фінансів є Фонд стартапів. Він робить грантову підтримку для різних технологічних проєктів. Є пропозиція додати в цей фонд окрему секцію для креативної індустрії», - заявив Федоров.

Міністр додав, що через фонд можна отримати грант на суму до $50 тисяч. За словами глави Мінцифри, така грантова підтримка під час пандемії дуже важлива.

На думку Федорова, наступного українською компанією, яку можна буде капіталізувати стане та, яка створить додаток до сучасних аудіокнигами економічного і бізнес напрямки українською мовою.

«Я користуюся чотирма-п'ятьма мобільними додатками аудіокниг і електронними книгами і там дуже мало української літератури. І я вважаю, що це великий ринок », - додав глава Мінцифри.

Нагадаємо, що в ході того ж форуму міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що креативна економіка України втратила $3 мільярди через пандемію COVID-19 і карантину.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X