Міністерство фінансів хоче стягувати податок на нерухомість із всіх будинків і квартир

4 вересня 2015, 20:45
У Мінфіні запропонували змінити систему оподаткування нерухомості і стягувати податок з усіх будинків і квартир, а також з промислових і складських об'єктів

Про це йдеться в проекті Податкового кодексу, розробленого міністерством у рамках реформування податкової системи, передає УНІАН.

Так, згідно з документом, квартири площею більше 300 кв. м і житлові будинки площею понад 500 кв. м будуть обкладатися податком по фіксованій ставці - 25 тисяч гривень на рік.

Відео дня

При цьому для об'єктів житлової нерухомості, які мають меншу площу, визначати ставку податку відомство пропонує місцевим радам в межах від 0 до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м площі.

Мінфін також запропонував позбавити податкових пільг власників промислових об'єктів і складських приміщень. Ставка податку для них складе до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м площі.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів і Верховна Рада погодили мінімальний поріг нарахування податку на нерухомість, згідно з яким власники квартир до 60 квадратних метрів, а також власники будинків, площею до 120 квадратних метрів не будуть обкладатися податком.

Показати ще новини
Радіо НВ
X