Мінінфраструктури знизило аеропортові збори в Борисполі

21 червня 2017, 18:30
Міністерство інфраструктури України скоротило аеропортові збори за обслуговування пасажирів в міжнародному аеропорту Бориспіль майже на чверть - до $ 13

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Відповідний наказ міністерства був опублікований в офіційному віснику №48 20 червня і вступає в силу з дня його офіційного опублікування.

Відео дня

Міністр зазначив, що цим наказом передбачено зменшення зборів, істотні знижки всім авіакомпаніям за нові рейси в нові аеропорти. "Це - стимуляція зростання авіаперевезень, вільна конкуренція, а для пасажирів - дешеві квитки, великий вибір і зручні авіаперельоти", - пояснив він.

Згідно з текстом наказу, міністерство має намір скоротити аеропортові збори в Борисполі для міжнародних сполучень на 23,5%, або на $ 4 (до $ 13) за кожного відправленого пасажира. За трансферного пасажира встановлений збір на рівні $ 8,5

Крім цього, аеропорту буде надано право на застосування понижувальних коефіцієнтів до граничних ставок зборів при виконанні нових і чартерних рейсів.

Омелян висловив надію, що тепер Бориспіль зможе перевезти 20 млн пасажирів і стати справжнім хабом.

Нагадаємо, в минулому році аеропорт Бориспіль досяг рекордних показників за пасажиропотоком наростивши його на 19% (до 8,65 млн осіб).

Показати ще новини
Радіо NV
X