Мінінфраструктури відкоригувало повідомлення ЗМІ про відновлення польотів над Кримом

18 лютого 2016, 15:21
Мінінфраструктури України відкоригувало повідомлення ЗМІ про відновлення польотів над окупованим Кримом

Зокрема, відповідно до прес-релізу відомства, Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) рекомендувало до використання два повітряних маршруту над Чорним морем, а не над Автономною республікою Крим.

Відео дня

"У висновку EASA йдеться виключно про маршрути в повітряному просторі над Чорним морем, які не зачіпають територію Автономної республіки Крим. Повітряний простір над АРК і територіальними водами залишається закритим для польотів повітряних суден. Повідомлення деяких ЗМІ про те, що будуть відновлені польоти над Кримом, є помилковими", - йдеться в повідомленні міністерства.

В даному випадку, підтверджена готовність українського провайдера аеронавігаційного обслуговування гарантувати належний рівень безпеки повітряного руху в міжнародному повітряному просторі, відповідальність за який покладено на Україну.

Як зазначає Міністерство, згідно з поширеним EASA офіційними документами Safety Information Bulletin, два маршрути – L851 і M856, що проходять через повітряний простір над західною частиною Чорного моря, є придатними для планування польотів всіма авіакомпаніями.

Такий висновок ґрунтується на результатах проведеного "Украерорухом" моніторингу, за час проведення якого не було виявлено жодного випадку, який представляв би загрозу безпеці польотів.

Використання рекомендованих EASA маршрутів над Чорним морем дозволить авіакомпаніям скоротити свої витрати і сприятиме розвантаженню повітряних маршрутів в районах польотної інформації суміжних держав.

Раніше ЗМІ повідомили, що європейським авіакомпаніям дозволили літати над Кримом, всі польоти повинна координувати і контролювати Україна.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X