Мінінфраструктури прокоментувало загрозу заборони Європою польотів у східну Україну

25 вересня 2017, 12:31
Міністерство інфраструктури вважає необгрунтованою позицію Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA) на введення обмежень на авіасполучення у східній частині України

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передають Українські новини.

"Цього тижня ми надамо всю аргументацію української сторони про те, що ми вважаємо, що цей бюлетень не відповідає дійсності", - заявив він.

Відео дня

Омелян зазначив, що загроза обмеження авіапростору є суттєвою, оскільки, незважаючи на те, що бюлетень буде носити рекомендаційний характер, багато авіакомпаній будуть виконувати його рекомендації.

Нагадаємо, що Харківська міська рада звернулася з проханням до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана не допустити введення EASA обмежень на авіаційний рух у східній частині України. Зокрема, це аеропорти Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя.

Відзначимо, що в лютому 2016 року EASA підтвердило готовність Украероруху гарантувати належний рівень безпеки повітряного руху за 2 маршрутами над Чорним морем.

У квітні 2014 року Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) заборонила авіапольоти в аеропорти Сімферополя та Севастополя.

У липні 2014 Євроконтроль заборонив польоти над східною Україною.

Показати ще новини
Радіо NV
X