Мінінфраструктури запропонувало заборонити російським суднам заходити в Україну

24 квітня 2018, 08:59
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністерство інфраструктури звернеться до Ради національної безпеки і оборони (РНБО) щодо заборони входу російських суден у внутрішні водні шляхи України.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

”Це неприпустимо, коли в час агресії з боку Російської Федерації по річках України, де знаходяться об’єкти критичної інфраструктури, ходять російські судна. Ми будемо ініціювати заборону ходу російських суден річками України”, - заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Відео дня

Крім того, в міністерстві планують посилити заходи щодо виявлення несанкціонованих судозаходів у закриті порти Криму та притягнення їх до відповідальності.

Так, міністерство передало Міністерству закордонних справ матеріали санкційного списку для подальшого долучення до міжнародного позову.

”Міністерство інфраструктури проведе аналіз суден - порушників за країнами-прапорами та судновласників, із подальшим вжиттям заходів щодо таких порушників”, - відзначив Лавренюк.

Нагадаємо, що у 2014 році на підставі розпорядження Кабінету міністрів та наказу Мінінфраструктури України морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта) закриті.


Росія анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою було проведено так званий "референдум про незалежність АР Крим". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96% тих, хто брав в ньому участь, висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня у Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму та Севастополя.

Міжнародні організації, зокрема Генеральна асамблея ООН, визнали окупацію та анексію Криму незаконною і засудили дії Росії. Проти РФ були застосовані економічні санкції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X