Мінімум на гривню дешевше. Демчишин розрахував справедливу ціну на бензин

13 січня 2016, 16:18
Ціна на бензин повинна бути як мінімум на гривню нижче. Таку заяву зробив у середу, 13 січня, міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин

Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Сьогоднішня ціна 30 доларів [за барель] - правда, але вона реалізується в ціні [бензину] десь приблизно через місяць. Сьогодні план - домовитися з нафтотрейдерами про саму методологію. Ми говоримо про те, що є світова ціна, і протягом якого періоду вона реалізується у нас. Крім того, ми пам'ятаємо про валюту, ми пам'ятаємо про акцизи", - сказав Демчишин.

Відео дня

Глава Міненерго нагадав, що з 1 січня виріс акциз на бензин. Демчишин підкреслив, що, на його думку, це не є підставою для того, щоб тримати ціну на бензин на рівні близько 21 гривні за літр.

"У будь-якому випадку я переконаний, що ціни повинні бути, навіть виходячи з усіх умов, мінімум на гривню нижче на сьогодні, а через місяць це буде ще додатково", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк бачить можливість для зниження вартості палива на автозаправних станціях України, в зв'язку із здешевленням нафти на світовому ринку.

Раніше генеральний директор мережі WOG Сергій Корецький заявив, що бензин на АЗС України подешевшає, якщо світові ціни на нафту продовжать знижуватися.

Показати ще новини
Радіо NV
X