Мінфін запровадив в Україні віртуальний реверс газу

6 квітня 2017, 10:16
Міністерство фінансів внесло зміни в Порядок і строки митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються трубопровідним транспортом, передбачивши в ньому механізми оформлення віртуального реверсу природного газу і на зберігання газу в підземних сховищах в режимі митний склад

Про це йдеться в наказі №292 від 27 лютого, зареєстрованому Міністерством юстиції 22 березня, передають Українські новини.

Так, згідно з поясненнями виконавчого директора Укртрансгазу Сергія Макогона, даним наказом створені законодавчі умови, що дають можливість європейським компаніям замовляти в Укртрансгазу послуги зі зберігання газу на період до 3 років.

Відео дня

Нагадаємо, що 4 лютого 2016 року Верховна Рада забезпечила компанії Укртрансгаз можливість проведення операцій з приймання-передачі газу між ГТС суміжних країн без його фізичного переміщення трубопровідним транспортом.

Цим законом були внесені зміни в митний кодекс і введено нові поняття: заміщення природного газу (бекхол), оперативний балансуючий рахунок (ОБС), об'єм балансування природного газу (для цілей ОБС); балансуючий обсяг між точками "входу" і точками "виходу".

Також законопроект передбачає можливість митного контролю та оформлення таких операцій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X