Мінфін прокоментував ситуацію з меморандумом МВФ

30 травня 2016, 15:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міністерство фінансів зробило заяву з приводу переговорів з Міжнародним валютним фондом (МВФ)

"В черговий раз робляться спроби зірвати переговори України з Міжнародним валютним фондом, використовуючи різні методи. На цей раз – це публікація так званого "тексту Меморандуму МВФ", – заявив на своїй Facebook-сторінці голова відомства Олександр Данилюк.

Відео дня

Він додав, що фінального варіанту поки не існує, оскільки документ ще доопрацьовують, а вся комунікація проходить англійською мовою. Одразу після підписання меморандуму, його опублікують на офіційному сайті Мінфіну.

Крім того, Данилюк заявив, що "текст меморандуму", який з'явився в мережі, не відповідає дійсності і розцінюється як спекуляції, зокрема, це стосується пенсійного віку.

Нагадаємо, що в ефірі телеканалу 112 народний депутат Олег Ляшко представив "текст меморандуму".

"Найбільш обурливим у таємному меморандумі з МВФ є той факт, що підписалися під цими умовами чотири людини: президент Порошенко, прем'єр-міністр Гройсман, голова НБУ Гонтарева і міністр фінансів Данилюк", – заявив Ляшко на своїй Facebook-сторінці.

Нардеп додав, що згідно з документом, передбачається "збільшення пенсійного віку, продаж земель сільгосппризначення, збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X