Мінфін підготував перехід на монетизацію пільг і субсидій

9 лютого 2018, 08:26

Міністерство фінансів України заявило про завершення процесу підготовки змін до постанови Кабінету міністрів України, що передбачає повну монетизацію пільг і субсидій по платі за утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території та вивезення сміття.

Про це повідомляється на сайті міністерства.

Таким чином, у разі ухвалення постанови, кошти на оплату житлокомпослуг будуть перераховуватися на особистий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення поштового зв'язку Укрпошти з 1 квітня 2018 року.

Відео дня

Нагадаємо, з 1 травня 2017 вступила в силу оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

У кінці вересня Кабмін змінив порядок розрахунку "опалювальної" субсидії.

Відзначимо, що у квітні 2017 року Україна взяла на себе зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом до кінця серпня монетизувати житлові субсидії та пільги для того, щоб приватні газові трейдери могли конкурувати з Нафтогазом України у постачанні газу населенню.

У кінці грудня міністр соціальної політики Андрій Рева повідомляв, монетизацію субсидій перенесли на півроку.

22 січня року, наказ Міністерства фінансів про монетизацію субсидій на рівні підприємств-постачальників енергоносіїв і житлово-комунальних послуг набув чинності.

Показати ще новини
Радіо NV
X