Мінфін підготував новий податок для бізнесу

16 червня 2017, 13:09
Міністерство фінансів України розробило законопроект, що вводить податок на виведений капітал замість податку на прибуток

Про це повідомила прес-служба відомства.

"Мінфін разом з бізнесом, експертами та народними депутатами напрацювали текст законопроекту щодо податку на виведений капітал, який планується запроваджуватися замість податку на прибуток", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Як наголошується, в Мінфіні відбулось понад 20 зустрічей, де учасники мали можливість обговорити і вирішити спірні питання.

Наступний крок передбачає оцінку впливу положень законопроекту на надходження до державного бюджету. Після чого відбудеться узгодження з іншими органами влади і громадське обговорення. По завершенню законопроект буде винесений на розгляд Кабміну.

Як наголошується в презентації до документа, ставка податку на виведений капітал складе 15% при сплаті дивідендів на адресу юрособи - нерезидента або фізособи. Для порівняних з дивідендами платежів ставка становитиме 20%.

До таких платежів відносяться: відсотки, сплачені на адресу нерезидентів - пов'язаних осіб; виплати у межах договорів страхування або перестрахування на користь страховиків-нерезидентів; виплата фінансової допомоги неплатнику податку, не поверненого протягом 12 місяців; покупка товарів і послуг у пов'язаних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування; донарахування за трансфертне ціноутворення; безкоштовне надання майна неплатнику податку; інвестиції в статутний фонд неплатників податку; виплата роялті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X