Міненерговугілля обіцяє не піднімати ціни на електрику населенню через дороге вугілля з США

4 серпня 2017, 14:12
Ціна на вугілля з США вписується в тариф, який був закладений в фінансовий план Центренерго, прийнятий в березні цього року

Про це заявила заступник міністра енергетики та вугільної промисловості з питань євроінтеграції Наталія Бойко, передає УНІАН .

Вартість дефіцитного вугілля антрацитної групи, який буде поставляється з США в Україну для роботи Трипільської ТЕС державної енергогенеруючої компанії Центренерго не вплине на значення тарифу на електроенергію для населення.

«Міністерство не очікує перегляду такого тарифу (для населення - ред.), Оскільки для нас важливо те, що ця ціна вписується в той тариф, який був закладений в фінансовий план Центренерго, прийнятий в березні цього року. Відповідно, для Центренерго - це та рамка, яку вони можуть собі дозволити », - сказала Бойко.

Нагадаємо, що Україна почала відчувати гострий дефіцит енергетичного вугілля з літа 2014 року, коли внаслідок військових дій на сході країни повністю втратила контроль над частиною Донбасу, де розташовано більшість шахт.

Відео дня

Так, після цього країна почала імпортувати вугілля з ПАР. Наприклад, в 2016 році поставки вугілля антрацитної групи з ПАР здійснювала приватна компанія ДТЕК і державна Центренерго.

Нагадаємо, контракт на поставку антрациту з США вже попередньо узгоджений.

Раніше Насалик заявляв, що Україна не матиме потреби в антрацитовой групі вугілля через півтора року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X