У Міненерго Росії озвучили строки будівництва першої гілки Турецького потоку

9 серпня 2016, 20:28
Міністр енергетики Росії Олександр Новак озвучив передбачувані терміни будівництва першої гілки Турецького потоку

Як заявив Новак в інтерв'ю каналу Росія 24, будівництво першої гілки газопроводу може бути завершено в грудні 2019 року, пише РБК з посиланням на ТАСС.

"Це, швидше за все, 2019 рік, якщо по термінам говорити. Це закінчення будівництва, з урахуванням того, що це передбачено в проекті дорожньої карти".

Відео дня

Як повідомив Інтерфакс, Росія вже надіслала Туреччині проект дорожньої карти і планує вийти на узгодження міжурядової угоди по газопроводу в жовтні 2016 року.

"Зараз ми більш практично розглядаємо те, що потрібно зробити в першу чергу - це будівництво першої гілки безпосередньо для споживачів Турецької Республіки", - сказав російський міністр.

Нагадаємо, 9 серпня відбулася перша зустріч президентів Росії і Туреччини після знищення турецькими ВПС російського бомбардувальника Су-24 в листопаді 2015 року. Зустріч відбулася на фоні поліпшення двосторонніх відносин між країнами.

Зокрема, під час підбиття підсумків переговорів, обидва лідери заявили, що газопровід Турецький потік буде побудований.

Згідно з планам Кремля, за допомогою цього газогону російський газ міг би направлятися в Європу в обхід України.

Відзначимо, що після погіршення політичних відносин між Росією і Туреччиною в листопаді 2015 року реалізація проекту була припинена.

Показати ще новини
Радіо NV
X