Міненерго попросило українців економити електроенергію, щоб уникнути відключень

24 червня 2016, 15:29
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України звернулося з проханням до населення з тим, щоб скоротити споживання електроенергії в липні-серпні, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на міністра Олександра Светелика

"Ситуація складна. Зростає споживання, особливо в денні години в зв'язку з підвищенням температури. Не працює залізниця з енергетичного вугілля АШ. Звертаємося до населенню, підприємств – максимально скоротити споживання у липні-серпні для запобігання відключень та отримання вимушеної "допомоги", для збереження запасів вугілля напередодні осінньо-зимового сезону", - заступник глави Міненерговугілля.

Відео дня

В результаті активного використання кондиціонерів влітку в Україні значно зросло споживання електрики. Разом з тим, за даними керівника НКРЭКУ Дмитра Вовка, в країні з 1 червня припинилися поставки вугілля антрацитної групи з окупованих районів Донбасу.

Раніше в Україні ініціювали запуск нових потужностей для ліквідації дефіциту електроенергії. На Трипільській та ЗапорізькійТЕС підключили газомазутні блоки, а також додали навантаження на київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Крім того, Київ домовився про постачання 600 МВт з Росії в рамках технічної допомоги.

Нагадаємо, з 1 березня в Україні підняли тарифи на електроенергію на 25%. Наступний етап підвищення електротарифів в Україні очікується з 1 вересня 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X