Мінекономіки заперечує зростання цін на скраплений газ через санкції СБУ

28 серпня 2017, 13:37
Міністерство економічного розвитку і торгівлі заявляє, що санкції Служби безпеки України проти деяких імпортерів не впливає на зростання цін автогазу

Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов на своїй Facebook-сторінці.

"Санкції на зовнішньоекономічну діяльність, які ми адмініструємо за поданням СБУ, не зупинили діяльність жодного гравця на ринку. Коли виходить наказ про санкції, він вступає в силу через 40 днів - власне, щоб можна було подати апеляцію. В даному випадку так і сталося, СБУ змінило уявлення - і ми скасували наказ до його вступу в силу ", - написав заступник міністра.

Відео дня

За його словами, ціни на скраплений газ від початку поточного року падали, через що його запаси підтримувалися на низькому рівні. Крім того, Нефьодов припускає, що різкий стрибок вартості в останні місяці обумовлений виниклим дефіцитом цієї продукції.

"Росіяни поставили на ремонт свої нафтопереробні заводи, а також дали власні експортні ліцензії тільки Роснефти, плюс не вистачає цистерн для швидкої зміни логістики. Тому зараз дефіцит", - додав Нефьодов.

Раніше повідомлялося, що з 23 по 28 серпня ціна на автогаз на столичних АЗС зросла ще на 50 копійок і склала 16,50 грн/л.

Показати ще новини
Радіо NV
X