Мінекономіки: Японський гігант вирішив відкрити в Україні нову фабрику комплектуючих для авто

17 вересня 2015, 15:48
Японська компанія Фуджікура оголосила про наміри відкрити нову фабрику з виробництва компонентів для автомобілів у Яворівському районі Львівської області, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі

Як зазначили у відомстві, перший етап інвестиції передбачає капіталовкладення в обсязі 6 млн євро та створення близько 300 нових робочих місць.

Виробництво має розпочатися на території площею 11600 кв.м. Протягом наступних трьох років підприємство має розширитися та працевлаштувати понад 3000 людей.

Відео дня

Очікується, що до кінця 2016 року товарообіг підприємства сягне до 40 млн євро, а у 2017 становитиме 70 млн євро.

"Якщо ж бізнес буде добре розвиватися, ми розширимо наші виробничі потужності”, - повідомив Ічіро Камада, виконавчий директор Фуджікура Аутомоутів Європа.

Фуджікура - виробник електрообладнання, телекомунікаційних систем та автомобільних компонентів. Компанія була заснована у 1885 році в Японії та поступово розрослася до міжнародної корпорації. Фуджікура має свої представництва у таких країнах, як США, Сінгапур, Велика Британія, Румунія та Індія, а штат компанії налічує понад 50000 працівників по всьому світу.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X