У Бучі відновили центр Дія. Бізнес, зруйнований російськими окупантами

29 вересня, 15:23
Центр Дія. Бізнес у Бучі знаходиться у кварталі Continent (Фото:Visa)

Центр Дія. Бізнес у Бучі знаходиться у кварталі Continent (Фото:Visa)

Мінцифри, Visa та Caparol Ukraine відновили центр Дія.Бізнес у Бучі. Під час окупації його було зруйновано російською армією.

У Бучі 29 вересня відновив роботу центр Дія.Бізнес, який було зруйновано російськими військами. Центр перезапустили з ініціативи Мінцифри України та за підтримки компаній Visa та Caparol Ukraine.

Відео дня

Про це йдеться у спільному повідомленні відомства та зазначених компаній.

Після російського вторгнення центр Дія.Бізнес, як і весь житловий квартал, де знаходився центр, знаходився в окупації і був пошкоджений. Тож у перші місяці війни центр працював у онлайн-форматі.

«Ми маємо створювати всі умови, щоб українські підприємці мали можливість розвиватися та масштабуватися. Ще кілька місяців тому центр Дія.Бізнес був в окупації. Сьогодні він знову працює», - зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров.

Окрім поновлення роботи, центр розширив напрямки діяльності: підтримка місцевих підприємців, консультації з розвитку локального бізнесу, релокейт підприємств зі східних областей, психологічна підтримка мешканців, освітні курси для підлітків.

«Починаючи з відкриття першого центру у Харкові, наша компанія підтримує розвиток мережі Дія.Бізнес у різних регіонах України. Відкриття сьогодні відновленого центру у Бучі особливо символічне. Воно свідчить про незламність та сміливість наших людей», — зазначила регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові Світлана Чирва.

Центр Дія.Бізнес у Бучі розташований за адресою провулок Олекси Тихого, 4, офіс 230. Він працює у будні дні з 9:00 до 18:00.

Про те, що Visa разом із Мінцифри відкриють оновлений центр Дія. Бізнес у Бучі повідомлялося ще у травні цього року.

Visa – світовий лідер індустрії електронних платежів, що сприяє транзакціям між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями більш ніж у 200 країнах та територіях щорічно.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X