І цілого року мало. Назвали нові терміни початку роботи Мінагрополітики

29 січня 2021, 18:00

Робота Міністерства аграрної політики і продовольства почнеться в повноцінному режимі з 1 березня.

Про це заявив міністр Роман Лещенко 29 січня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Згідно з постановою Кабміну (№ 1344 від 28 грудня 2020 року про відновлення діяльності Мінагрополітики, — ред.), його реалізація повинна була початися з 1 лютого, але у зв’язку з бюрократичними перешкодами і деякими блокуваннями почне з 1 березня, і це буде визначено безпосередньо постановою», — сказав Лещенко.

Відео дня

Як повідомлялося, Кабінет міністрів відтворив Мінагрополітики шляхом скасування його приєднання до Міністерства розвитку економіки восени 2019 року і визначив його чисельність у 203 особи.

Наприкінці грудня міністр розвитку економіки Ігор Петрашко заявив, що бюрократична процедура відтворення міністерства займе до півтора місяця.

У підпорядкування Мінекономіки перейшло 285 держпідприємств від Мінагро, з яких 61 підприємство було банкрутом, а також ряд відомств, зокрема, Держпродпотребслужба і Держгеокадастр. Мінекології відійшли Держводагентство, Держрибагентство і Держлісагентство.

Як повідомлялося, бізнес-співтовариство звернулося до Кабінету міністрів із закликом відновити роботу Мінагрополітики з повноцінним переліком завдань і повноважень. Стурбованість бізнесу викликана тим, що Мінагро може бути відновлено з урізаними функціями.

Вперше про те, що в Україні буде відновлено Міністерство аграрної політики Роман Лещенко (тоді ще уповноважений президента із земельних питань) заявив 6 березня 2020 року. З тих пір строки постійно зсувалися.

Показати ще новини
Радіо НВ
X