Microsoft стала найдорожчою компанією у світі, обігнавши Apple

29 жовтня 2021, 17:26

Ринкова капіталізація Microsoft досягла позначки $2,45 трильйона. Компанія обігнала Apple і стала найдорожчою публічною компанією у світі.

Компанія Microsoft випередила Apple із ринковою капіталізації в п’ятницю, 29 жовтня, і стала найдорожчою публічною компанією у світі, передає CNBC.

Ринкова капіталізація Microsoft досягла $2,45 трильйона, тоді як Apple — близько $2,42 трильйона.

Відео дня

З початку року акції Microsoft зросли більш ніж на 46%, тоді як Apple — приблизно на 11%.

Це сталося після того, як Apple опублікувала квартальний звіт, в якому показники не виправдали очікувань Волл-стріт.

Зокрема, виручка Apple зросла на 29% у річному вимірі — до $83,4 млрд, але не виправдала прогнози аналітиків у $84,3 млрд. Також СЕО компанії Тім Кук додав, що перебої в ланцюжку поставок коштували Apple $6 млрд недоотриманої виручки. Чистий прибуток компанії зріс до $20,5 млрд.

Днем раніше Microsoft також відзвітувала про $45,3 млрд виручки та чистого прибутку в $20,5 млрд за підсумками кварталу. Виторг компанії зріс на 22%, а чистий прибуток — на 48%. Компанія показала високу виручку у хмарному, серверному та офісному напрямках.

Нагадаємо, що Apple була першою компанією капіталізація якої досягла позначок $1 трлн і $2 трлн. Зокрема, позначку $2 трлн компанія пробила в серпні минулого року, після того, як акції техногіганта зросли на 1,2% до історичного максимуму $467,84 за папір.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X