Ми втратили майже 30 млрд своїх пасивів - голова ПриватБанку

3 лютого 2017, 12:00
Голова правління ПриватБанку розповів про збитки установи після націоналізації

Протягом періоду турбулентності ПриватБанк втратив майже 30 млрд грн своїх пасивів. Тому з моменту входження в банк тимчасової адміністрації банк запозичив у Національного банку 25 млрд грн рефінансування. «Тоді була необхідність підтримувати коррахунок банку та касу», – сказав голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак.

Відео дня

Падіння відбувалося аж до 26 січня 2017 р., після чого новому керівництву банку вдалося стабілізувати роботу банку: зупинити відтік коштів і наростити гривневу ліквідність. «Якщо брати цифри з початку року, то ми вже виходимо в плюс по гривневому ресурсу», – повідомив він.

Що стосується доларового портфеля, у банку триває відтік, який досяг вже 95 млн грн в еквіваленті. «Але, це ресурс досить дорогий, а ми не маємо особливих доларових активів, тож він створює дискомфорт і досить велику відкриту валютну позицію. Тому ми розлучаємося зараз з тими, хто хоче забрати інвалюту», – сказав Шлапак.

У банку також пообіцяли змінити цінову політику. Детальніше про роботу ПриватБанку читайте в інтерв'ю Олександра Шлапака НВ Бізнес.

Показати ще новини
Радіо НВ
X