Метро на Троєщину в Києві планують почати будувати у 2018 році - експерт

19 серпня 2017, 21:40
Техніко-економічне обґрунтування для будівництва 4-ї лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина в Києві вже розробляється китайською компанією China Railway International Group

Про це повідомила директор Української асоціації Шовкового шляху Silk Link Ірина Никорак в інтерв'ю Укрінформу.

"Китайці пропонують співпрацю на умовах 85% від вартості проекту за рахунок залучення китайських грошей, і 15% - з бюджету міста Києва. За таких умов вони хочуть виступати генпідрядною організацією", - сказала Никорак.

Відео дня

Це, за словами Никорак, дуже цікаво для Києва, але все залежить від процентних ставок, за якими китайці фінансуватимуть проект.

"Якщо ставка буде високою, це не вигідно, оскільки окупність метрополітену становить понад 15/20 років, що дає навантаження на міський бюджет. Умови, процентні ставки, терміни повернення коштів, все це ще знаходиться в процесі узгодження, і ведуться переговори", - додала вона.

Влітку або восени цього року має бути розроблено техніко-економічне обґрунтування, і в наступному році має розпочатися активна фаза будівельних робіт, якщо сторони прийдуть до взаєморозуміння.

Раніше повідомлялося, що КМДА домовилася з китайською компанією China Railway International Group (CRIG) про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Показати ще новини
Радіо NV
X