Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Metro та Auchan поставляють свою продукцію в Крим в обхід санкцій - Reuters

22 вересня 2016, 01:04
1605
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Товари великих ритейлерів продовжують продаватися в Криму

Інформаційне агентство Reuters опублікувало розслідування, в якому розповідає про роботу торговельних мереж Auchan і Metro, які продовжують працювати на окупованому півострові Крим


За даними журналістів, на полицях супермаркетів двох мереж також продаються продукти, які в обхід санкцій поставляються на півострів через Керченську поромну переправу.

Представники торговельних мереж повідомили, що не порушують вимог санкційного режиму, так як магазини в Криму належать їх російським "донькам".

Фахівці в області права зазначили, що транспортування товарів у Крим може відноситься до "сірої зони" режиму санкцій, яку важко контролювати.

"Це суперечить духу санкцій. Але відсутність торгового ембарго завжди є дуже тонка грань між дотриманням і недотриманням", - повідомив на умовах анонімності представник ЄС.

Також рітейлери повідомляли, що продають у своїх магазинах лише товари, вироблені в РФ, однак коли журналісти відвідали супермаркети, то виявили там безліч товарів з ЄС.

Раніше повідомлялося, що понад 600 суден були зафіксовані в портах Криму після того, як Україна заборонила використовувати їх через окупацію півострова Росією, а Європа та США ввели відповідні власні санкції.

Головне

article_img
Власник 112 Україна продав канал нардепу Козаку

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися