"Методи дев'яностих": Севастопольські підприємці звинуватили окупаційну владу у спробах захоплення бізнесу

2 червня 2018, 21:35

У Севастополі губернатор Дмитро Овсянников створює додаткові перешкоди у веденні бізнесу місцевим підприємцям, щоб привласнити їхні підприємства. Про це в Москві під час прес-конференції заявили кримські бізнесмени, повідомляє Интерфакс.

"Тут нас всіх сьогодні об’єднала одна проблема  –  це наш губернатор Севастополя Дмитро Овсянников. Тому що він не хоче і не дає розвивати підприємництво в місті",  –  заявила генеральна директорка судноремонтного заводу Південний Патимат Алієва.

Відео дня

За її словами, кожне замовлення на ремонт судів доводиться "вибивати з боєм", тому підприємство простоює по сім місяців. Алієва заявила, що на останній зустрічі з губернатором він прямо запропонував їй відмовитися від очолюваного нею холдингу.

"Виходить, я повинна відмовитися від своєї власності і передати її в дар Овсянникову, щоб управляти орендованим підприємством. А якщо ми відмовляємося, то робиться все, щоб задушити підприємство. Коли пролунала пропозиція від Овсянникова заплатити 1 млн доларів, акціонери послали його на три літери. Після цього нам сказали, що ви тут більше працювати не будете",  –  зазначає директорка заводу.

Керівник заводу Інкерман Сергій Лебедєв під час конференції також заявив, що існує ризик повного закриття найбільшого на півострові виноробного господарства. Підприємству через нез’ясовані причин не дають можливість переукласти договори оренди майна і землі.

"Система створює підприємствам проблеми, а потім  –  як рішення цих проблем – пропонує змінити власників. У мене зараз в бочках є 10 млн літрів вина. Якщо винороби залишаться на вулиці, то це вино можна виливати. Якщо я один рік пропущу, виноград може загинути. До нас хочуть завести нових власників методами, які були в 90-і",  – заявив Сергій Лєбедєв.

Підприємці зазначають, що хотіли б врегулювати всі питання мирним шляхом.

Показати ще новини
Радіо NV
X